نو نات نوامبر

نو نات نوامبر

نو نات نوامبر | No nut November

نو نات نوامبر یک پدیده سالانه ترک موقتی خودارضایی است. در این پدیده جامعه‌ مردانی که خودارضایی می‌کنند؛ متعهد می‌شوند که از ۱ الی ۳۰ نوامبر ( برابر با 10 آبان ماه تا 9 آذر ماه ) خودارضایی نکنند.

در ادامه به تاریخچه و نتایج این پوشش بین‌المللی می‌پردازیم. همچنین در انتها کدتخفیف برای دوره ترک خودارضایی خواهیم داشت. تا انتها با ما همراه باشید.

 

نو نات نوامبر

یک چالش اینترنتی سالانه برای ترک موقت خودارضایی و ندیدن ویدیوهای پورنوگرافی است. این چالش بیشتر برای مردان طراحی شده است اما زنان نیز از آن پیروی می‌کنند.

در این ماه هیچ مردی مجاز به خودارضایی و دیدن پورنوگرافی نیست. این پوشش به اختصار NNN گفته می‌شود.

 

تاریخچه نو نات نوامبر

نونات نوامبر

در سال های ۲۰۱۱ وب سایت NoFap چالش ترک موقتی خودارضایی را ارائه داد. این وب سایت برای کمک به افرادی طراحی شد که قصد ترک خودارضایی را دارند.

 چالش نو نات نوامبر ابتدا فقط در بستر اینترنت حاکم بود اما تا سال 2017 شهرت جهانی پیدا کرد و به یکی از مسائل داغ ماه نوامبر در رسانه‌های اجتماعی تبدیل شد.

در این چالش مردان نباید تا یک ماه خودارضایی کنند و هر مردی که خودارضایی کند ضعیف، سست و بی اراده خوانده می‌شود.

 در سال 2019 با حمایت کارسون تاکر و کیل بیل این رویداد جهانی تبدیل شد. این دو فرد آهنگی در رابطه با NNN نیز خواندند و از رسانه‌ها پخش کردند. بنابراین هر کسی که در این ماه خودارضایی کند ضعیف و سست عنصر است. نظرات این رویداد بسیار جالب بود.

بسیاری از مردان از این چالش استقبال کردند و کامنت‌های مثبت گذاشتند، برخی اظهار داشتند که ترک موقتی خودارضایی فواید زیادی در بهبود کیفیت زندگی و سلامت آن ها دارد.

این آهنگ درباره حمایت از مردانی است که در حال نبرد یک ماه با خودارضایی هستند. در این آهنگ مردان را رزمند‌گان قوی می‌خوانند که در جنگ با نفسشان هستند و پایان ماه موفق می‌شوند.

اما افراد مخالف نیز وجود داشتند، بسیاری بعد از چند روز از شروع این ماجرا خسته شدند و اظهار داشتند که سخت‌تر از این رویداد وجود ندارد، نظرات منفی این افراد این گونه پاسخ داده شد: شما افراد سست اراده و ضعیفی هستید که تحمل سختی ها را ندارید.

 

نتایج چالش nnn

مردان و زنان زیادی در این چالش شرکت کردند؛ رسانه‌ها، افراد مشهور، سایت‌های معتبر و … همگی از ترک خودراضایی حمایت کردند. بسیاری از مردان پایان این دوره یک ماهه، به طور کامل خودارضایی را ترک کردند؛ بخشی دیگر از این افراد خودارضایی خود را خیلی کم کردند.

بنابراین طیف وسیع شرکت کنندگان توانسته‌اند در این چالش موفق باشند.

 

حمایت از ترک خودارضایی

NNN

برای حمایت از ترک خودارضایی ترانه NO NUT و چالش NNN وجود دارد. برای ترک این اعتیاد در ماه نوامبر، افرادی که دچار اعتیاد به خودارضایی هستند، در یک اقدام عمومی دست به ترک آن می‌زنند و تا یک ماه سختی‌های آن را تحمل می‌کنند.

پاکسازی یک ماهه خودارضایی را تمام افراد جهان هم زمان آغاز می‌کنند و یک چالش همگانی است.

در این زمان افرادی که دچار اعتیاد به خودارضایی هستند انرژی همدلی و همدردی را از تمام هم نوعان خود دریافت می‌کنند و با قدرت تمام این سختی یک ماهه را پشت سر می‌گذارند.

برای حمایت از این چالش حتی برخی از طراحان مد و لباس تیشرت هایی با نماد NNN یا NOV طراحی کردند.

 

مزایای NNN

ترک یک ماهه خودارضایی و شرکت در چالش NNN مزایای بسیاری برای شرکت کنندگان به همراه دارد.

 

  • احساس همدلی

فکر کنید که به تنهایی تصمیم به ترک خودارضایی گرفته‌اید، احتمالا بعد از چندروز خسته می‌شوید و دوباره به روال قبلی باز می‌گردید. اما احساس اینکه یک جامعه در کنار شما است و افرادی برای کمک به شما ترانه ساخته‌اند باعث افزایش هیجان و اراده شما می‌شود. شما می‌دانید که تنها نیستید و با قدرت اراده بیشتر می‌توانید ادامه دهید.

 

  • فواید سلامتی

افرادی که دچار اعتیاد به خودارضایی هستند اعتیاد به پورنوگرافی را هم در خود پرورش داده‌اند. بنابراین شما در این چالش از لحاظ روانی به یک آرامش دست پیدا می‌کنید. ذهنتان دچار دغدغه دیدن پورن و خودارضایی نیست و در حال تغییر سیم کشی های ذهنی خود هستید.

 

  • فواید جنسی

اعتیاد به خودارضایی باعث آسیب‌های جنسی یا روحی می‌شود. با ترک یک ماهه این عمل شما یک استراحت کامل به بدن، ذهن و روح‌تان می‌دهید. کل انرژی و افکارتان را پاکسازی می‌کنید و با یک شروع بهتر تجدید قوا خواهید کرد.

 

جامعه پزشکی اظهار داشته که فعالیت جنسی منظم از سرطان پروستات جلوگیری میکند. اما این چالش بر این باور است که پاکسازی یک ماهه موجب افزایش سطح تستسترون می‌شود. پایان این دوره با داشتن رابطه جنسی میتوانید وضعیت سلامتی جنسی خود را ارتقا دهید.

 

سخن پایانی نو نات نوامبر

برای شرکت در این چالش فقط کافی است که شروع کنید و تا پایان ماه نوامبر که برابر با 10 آذر ماه است از دیدن ویدئوهای پورنوگرافی، خودارضایی و هر چیزی که موجب تحریک جنسی شما می‌شود، دست بردارید.

ما در تیم راهبری در کنار شما هستیم و از این جهت دوره ترک خودارضایی را با تخفیف ۱۰۰هزارتومان با کد NNN تقدیم شما می‌کنیم.

کد تخفیف NNN

دیدگاهتان را بنویسید