بلاگ

مستند ایکسونامی | خاطرات یک پورن استار

مستند ایکسونامی خاطرات یک پورن استار

مستند ایکسونامی خاطرات یک پورن استار

ایکسونامی یا ایکسونومی یکی از پربیننده‌ترین مستندها جنسی در ایران است. این مستند درباره یک پورن استار آمریکایی به نام میشله مارن است که توسط یک بازیگر دیگر به غیر از میشل هنرنمای شده است.

 

مستند ایکسونامی

فیلم‌نامه XSunami توسط محسن آقایی و با تهیه کنندگی محمدرضا بورونی ساخته شده است. محصولی که طی دو سال در کشور ایران و آمریکا تولید شد.

برخی این فیلم را به عنوان برکنار کننده تابوهای جنسی در ایران دانستند. در سال های 96 تا 98 XSunami توسط رئیس جمهور وقت، محمود احمدی نژاد و باراک اوباما نیز تبلیغ شد.

 

خلاصه مستند ایکسونامی، خاطرات یک پورن‌استار

ریشه این مستند 2 واژه مختلف است. X+sounami

منظور این واژه این است که پورن مثل یک سونامی، موج های شدید، قویی و تخریب گری را بر جای می‌گذارد. جامعه هنر این مستند را فوق‌العاده می‌دانند و تنها راه فهمیدنش تماشای نسخه کامل و اصلی آن است.

ایکسونامی درباره انقلاب جنسی غرب و در واقع آزادای های جنسی و عواقب این آزادی در ایلات متحده آمریکا است.  این مستند نشان می‌دهد که راهی که در حال حاضر مردم ایران می‌روند سال‌ها پیش مردم غرب طی کرده‌اند و عواقب آن به طور فراگیر دامن همه مردم را گرفته است.

بخشی از این مستند، زمانی را نشان می‌دهد که در یک کنسرت طی 3 روز در آمریکا همه چیز از جمله مواد مخدر و سکس رایگان بود و  جالبت تر از آن، این کنسرت بیش از 400 هزار نفر شرکت کننده داشت!

بخش‌های دیگر این مستند به مسائل جنسی بین هم جنس بازان، بیماری های شایع جنسی، تجاوز به افراد در تمام رنج سنی (مخصوصا پسرهای نوجوان) سقط جنین و هر مشکلی و مسئله جنسی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید! پرداخته است.

 

مشاهده مستند ایکسونامی |دانلود مستند ایکسونامی بدون سانسور

دیدگاهتان را بنویسید